ART / Lithographs / Silkscreen 13803336
nr 1380 3336
SILKSCREEN
Lars ekström. Signed, numbered 50/90, dated 1984, 'vid nytorget'. Subject: 46x32cm, yttermått inklusive ram: 71x51cm,
Lars Ekström. Signerad, numrerad 50/90, daterad 1984, "vid nytorget". Motivet: 46x32cm, yttermått inklusive ram: 71x51cm
Withdrawn
Monday February 22 2021
at 19:16:57